Whatsapp: 0530 371 8532   |   E-POSTA GÖNDER

Web Sitesi Kullanım Sözlesmesi

# 25.03.2017

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. PROPER TRAVEL SEY.DAN.TUR.TİC.LTD.ŞTİ. bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

> TELİF HAKLARI VE TİCARİ MARKALAR

destinasyonkapadokya.com sitesinin tüm hakları PROPER TRAVEL SEY.DAN.TUR.TİC.LTD.ŞTİ’ne aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan örneğin paketler, ürünler, içerikler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, resimler, grafikler vb.. içerikler, ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. destinasyonkapadokya.com ‘da yer alan her türlü bilgilerin ve materyallerin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz. destinasyonkapadokya.com‘da yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.

> ÜÇÜNCÜ PARTİ VE SİTELERE VERİLEN BAĞLANTILAR

destinasyonkapadokya.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcının bu linklere bağlantı yapıp yapmaması tamamen kendi inisiyatifindedir. Bu nedenle Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde destinasyonkapadokya.com 'un hiçbir kontrolü olmadığı için, destinasyonkapadokya.com 'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca destinasyonkapadokya.com 'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

> KULLANICI BİLGİLERİ

destinasyonkapadokya.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler bulunmaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

Rezervasyon işlemleri sırasında verilen bilgiler PROPER TRAVEL SEY.DAN.TUR.TİC.LTD.ŞTİ. bünyesinde korunmakta olup, talep edilen servisler doğrultusunda, rezervasyon yapılması gereken servis sağlayıcılar hariç, 3. kişi ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.

Kullanıcı bilgilerinin gizliliği ile ilgili ayrıntılar için Gizlilik Sözleşmesi sayfasını inceleyebilirsiniz.

> KULLANICI YÜKÜMLÜLÜKLERİ

destinasyonkapadokya.com her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki tesis/tur bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan PROPER TRAVEL SEY.DAN.TUR.TİC.LTD.ŞTİ. sorumlu tutulamaz. Yapılan rezervasyonlarda, kullanıcı rezervasyon anındaki koşulları kabul etmiş sayılır.

Destinasyon Kapadokya

İstiklal Cad. Proper House

No:54 Ürgüp/Nevşehir

Fax: 0384 341 6519

Email: moc.aykodapaknoysanitsed@ofni

Whatsapp: 0530 371 8532

to top button