Whatsapp: 0530 371 8532   |   E-POSTA GÖNDER

Gizlilik Sözlesmesi

# 25.03.2017

İşbu “Gizlilik Sözleşmesi, 25.03.2017 tarihinde, bu tarih ve sonrasında destinasyonkapadokya.com sitesini ziyaret eden tüm kullanıcılar için geçerlilik kazanır.
Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu "Gizlilik Sözleşmesi"nde belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

> KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN KULLANILMASI

Destinasyonkapadokya.com’u kişisel bilgilerinizi bırakmadan ziyaret edebilirsiniz. Rezervasyon talepleriniz doğrultusunda, form doldurarak kayıt bırakmanız durumunda anonim kullanıcı olmaktan çıkarsınız.
Bu noktadan itibaren bilgilerinizin PROPER TRAVEL SEY.DAN.TUR.TİC.LTD.ŞTİ.’ne aktarılmasına ve saklanmasına onay vermiş olursunuz.

PROPER TRAVEL SEY.DAN.TUR.TİC.LTD.ŞTİ.'nin kişisel bilgilerinizi aşağıda sayılan amaçlarla kullanabileceğini kabul etmiş sayılırsınız.

Talep ettiğiniz kullanıcı desteğini ve hizmetleri sağlamak;

  • Hizmetleri, içerikleri ve tanıtımlarımızı kişiselleştirmek, ölçmek ve geliştirmek;
  • Yasaklanma ihtimali olan veya yasaklanmış işlemleri veya kanuna aykırı faaliyetleri önlemek, bulmak ve araştırmak ve Destinasyonkapadokya.com Kullanıcı Sözleşmesi'ni uygulamak;
  • PROPER TRAVEL SEY.DAN.TUR.TİC.LTD.ŞTİ.’ne ilişkin hizmetleri, hedeflenen pazarlama, hizmet güncelleştirilmeleri ve promosyon teklifleri ile ilgili tercih ettiğiniz iletişim kanalları çerçevesinde sizlere bilgiler vermek;
  • Elektronik posta ile pazarlama amaçlı tanıtımlar göndermek; (Tanıtımlarının gönderilmemesi ile ilgili talimatlar gönderilen elektronik posta da yer almaktadır)
  • Uyuşmazlıkları ve sitedeki aksaklıkları çözümlemek.
> KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN PAYLAŞILMASI

Destinasyonkapadokya.com’sitesine vermiş olduğunuz bilgilerin hiçbiri PROPER TRAVEL SEY.DAN.TUR.TİC.LTD.ŞTİ. ve talep edilen servisler doğrultusunda, rezervasyon yapılabilmesi için gerekli servis sağlayıcılar dışında, üçüncü şahıslar veya şirketlerle paylaşılmayacaktır.
Destinasyonkapadokya.com, sizin veya başkaca Destinasyonkapadokya.com kullanıcılarının hukuki ve cezai sorumluluğuna yol açabilecek bir soruşturma, yasadışı faaliyet veya başkaca faaliyetler ile ilgili bilgi talebinde bulunan adli kurumlar veya diğer devlet kurumları veya üçüncü kişiler ile bilgilerinizi paylaşma hakkını saklı tutar.

> GÜVENLİK

Destinasyonkapadokya.com sitesiyle paylaştığınız kişisel bilgiler yetkisiz erişimlere ve açıklamalara karşı korunması için birçok araç kullanmaktayız.

Destinasyonkapadokya.com aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Telefon: (0384) 341 65 20

E-Mail: moc.aykodapaknoysanitsed@ofni

Destinasyon Kapadokya

İstiklal Cad. Proper House

No:54 Ürgüp/Nevşehir

Fax: 0384 341 6519

Email: moc.aykodapaknoysanitsed@ofni

Whatsapp: 0530 371 8532

to top button